fbpx

  Jak przygotować zdrową zupę? [INFOGRAFIKA DIETETYKA]

  Ostatnia aktualizacja 8 miesięcy temu
  Warzyna zupa krem z posiekanym szczypiorkiem na szarym tle. Obok pestki dyni.
  1024 683 Barbara Dąbrowska-Górska

  Zdrowa zupa nie dość, że w zasadzie robi się sama to jeszcze może rozgrzać, poprawić humor, a przede wszystkim być pełnowartościowym posiłkiem. Zobacz prosty schemat na infografice, który pozwoli ci każdą zupę zamienić w zdrowe danie!

  Zdrowa zupa. Zobacz infografikę!

  Zupa może być posiłkiem odpowiednim zarówno na śniadanie, obiad i kolację.Wszystko zależy od tego z jakich składników ją przygotujesz i czym uzupełnisz.

  Garnek zupy, raz ugotowany, starcza na kilka dni dla całej rodziny. Zdrowa zupa to wysoka wartość odżywcza i oszczędność czasu!

  Spróbuj: Zupa kalafiorowa z czarnym sezamem!

  Specjalnie dla was na infografice przedstawiam wzór na zdrową zupę. Infografikę warto zapisać, wydrukować i powiesić na lodówce. Dzięki niej możecie każdą zupę modyfikować i dostosować jej wartość odżywczą do posiłku (śniadanie, obiad, kolacja). Zupa na śniadanie? Tak! Mam wielu Pacjentów, którzy w ten sposób zaczynają dzień, szczególnie zimą, gdy za oknem panuje nieznośny chłód.

  Metamorfoza zupy banner poziomy

  Pobierz i zapisz infografikę Jak przygotować zdrową, idealną zupę w pliku PDF.

  Jak przygotować zupę idealną? Infografika

  Zobacz też inne infografiki:

  Zdrowy lunch. INFOGRAFIKA DIETETYKA

  Kaloryczność alkoholu. INFOGRAFIKA DIETETYKA

  Co zawiera gluten? INFOGRAFIKA DIETETYKA


  Potrzebujesz pomocy dietetyka – umów się na wizytę!

  Autor

  Barbara Dąbrowska-Górska

  Dietetyk z powołania, z wyższym wykształceniem żywieniowym! Praca z Pacjentami daje mi ogromną satysfakcję. Wiem, że mam swój udział w dłuższym i lepszym życiu moich podopiecznych! Na co dzień piszę także bloga eksperckiego. Stworzyłam Pozytywną Dietetykę, pomagam odzyskać zdrową relację z ciałem. Napisz do mnie na adres e-mailowy: kontakt@barbaradabrowska.pl. Chcesz skorzystać z mojej pomocy? Zamów indywidualną dietę online. Umów się na konsultację online. Kup gotowe jadłospisy.

  Wszystkie wpisy autora Barbara Dąbrowska-Górska

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.