Jak przygotować zdrową zupę? [INFOGRAFIKA DIETETYKA]

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu
Warzyna zupa krem z posiekanym szczypiorkiem na szarym tle. Obok pestki dyni.
1024 683 Barbara Dąbrowska-Górska

Zdrowa zupa nie dość, że w zasadzie robi się sama to jeszcze może rozgrzać, poprawić humor, a przede wszystkim być pełnowartościowym posiłkiem. Zobacz prosty schemat na infografice, który pozwoli ci każdą zupę zamienić w zdrowe danie!

Zdrowa zupa. Zobacz infografikę!

Zupa może być posiłkiem odpowiednim zarówno na śniadanie, obiad i kolację.Wszystko zależy od tego z jakich składników ją przygotujesz i czym uzupełnisz.

Garnek zupy, raz ugotowany, starcza na kilka dni dla całej rodziny. Zdrowa zupa to wysoka wartość odżywcza i oszczędność czasu!

Spróbuj: Zupa kalafiorowa z czarnym sezamem!

Specjalnie dla was na infografice przedstawiam wzór na zdrową zupę. Infografikę warto zapisać, wydrukować i powiesić na lodówce. Dzięki niej możecie każdą zupę modyfikować i dostosować jej wartość odżywczą do posiłku (śniadanie, obiad, kolacja). Zupa na śniadanie? Tak! Mam wielu Pacjentów, którzy w ten sposób zaczynają dzień, szczególnie zimą, gdy za oknem panuje nieznośny chłód.

Metamorfoza zupy banner poziomy

Pobierz i zapisz infografikę Jak przygotować zdrową, idealną zupę w pliku PDF.

Jak przygotować zupę idealną? Infografika

Zobacz też inne infografiki:

Zdrowy lunch. INFOGRAFIKA DIETETYKA

Kaloryczność alkoholu. INFOGRAFIKA DIETETYKA

Co zawiera gluten? INFOGRAFIKA DIETETYKA


Potrzebujesz pomocy dietetyka – umów się na wizytę!

Autor

Barbara Dąbrowska-Górska

Dietetyk z powołania, z wyższym wykształceniem żywieniowym! Praca z Pacjentami daje mi ogromną satysfakcję. Wiem, że mam swój udział w dłuższym i lepszym życiu moich podopiecznych! Na co dzień piszę także bloga eksperckiego. Stworzyłam Pozytywną Dietetykę, pomagam odzyskać zdrową relację z ciałem. Napisz do mnie na adres e-mailowy: kontakt@barbaradabrowska.pl. Chcesz skorzystać z mojej pomocy? Zamów indywidualną dietę online. Umów się na konsultację online. Kup gotowe jadłospisy.

Wszystkie posty autora: Barbara Dąbrowska-Górska

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.