Zasady prezentowania opinii

Dziękuję, że tu jesteś!

Fakt, że czytasz materiały na mojej stronie internetowej to dla mnie dowód zaufania.

Zaufanie jest w mojej pracy jedną z najważniejszych wartości. Mam świadomość, że czytając artykuły, korzystając z gotowych diet i konsultacji online oddajesz w moje ręce swoje zdrowie.

W komunikacji z Tobą stawiam na partnerstwo. Moją misją jest pokazać Ci, że możesz zmieniać nawyki żywieniowe z szacunkiem dla ciała, bez opresji i zakazów. Wiem, że wszystko, czego potrzebujesz do zmiany masz już w sobie.

Dlatego chcę, żebyś wiedziała/wiedział, że wiarygodność opinii na temat mojej pracy jest dla mnie priorytetem. Zapoznaj się z tym dokumentem, byś miała/miał świadomość, jakie zasady stosuję prezentując opinie o produktach cyfrowych, konsultacjach online i spersonalizowanej diecie online.

Wiem, że opinie są dla Ciebie ważne, gdy decydujesz się na opiekę dietetyczną. Z tego powodu zapewniam Cię, że na stronie internetowej barbaradabrowska.pl prezentuję wyłącznie zweryfikowane opinie pochodzące od osób, które korzystały z moim treści cyfrowych lub indywidualnej współpracy ze mną.

Opinie weryfikowane są przez bezpośredni kontakt z osobą, która je wystawiła. Wystawienie opinii jest zawsze dobrowolne, pozbawione cech konfliktu interesów. Publikacja opinii następuje za zgodą osoby, która ją napisała.

Opinie o mojej pracy gromadzone są również w serwisach zewnętrznych:

Nigdy nie „kupowałam” opinii w wyżej wymienionych serwisach i nie zamierzam tego robić w przyszłości.

Wierzę, że jakość gotowych diet, e-booków, konsultacji online i indywidualnych diet online mówi sama za siebie. Nie potrzebuję setek kupionych opinii, cierpliwie czekam, aż moi Klienci z własnej woli będą chcieli dzielić się swoimi rekomendacjami.

Gdybyś miała/miał dodatkowe pytania, to wyślij mi wiadomość na kontakt@barbaradabrowska.pl.

Chcesz wiedzieć, kim jestem i czym się zajmuję? Zajrzyj do sekcji OFERTA i O MNIE.

Dobrego dnia!

Podpis Barbara Dąbrowska-Górska