fbpx

  Spersonalizowana dieta online

  Spersonalizowana dieta online

  Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

  Chcesz skończyć z nieskutecznymi dietami cud, które na dłuższą metę nie działają? Jedyne, co Ci po nich zyskujesz to frustracja? Skorzystaj ze spersonalizowanej diety online, która pomoże Ci znaleźć balans między przyjemnością, a zasadami, których należy przestrzegać.

  Szanuję Twój czas i Twoje oczekiwania, dlatego najważniejsze jest dla mnie, by indywidualny jadłospis był smaczny i realny do wprowadzenia. Koniec z godzinami spędzanymi w kuchni!

  Dlaczego warto wybrać spersonalizowaną dietę online?

  Wygodna, bez wychodzenia z domu, a jednocześnie merytoryczna i pełnowartościowa – taka jest współpraca w ramach spersonalizowanej diety online. Mieszkasz za granicą, obawiasz się zakażenia koronawirusem, nie masz czasu na spotkania osobiste? To jest rozwiązanie dla Ciebie!

  Dowiedz się więcej o diecie online.

  Pakiety spersonalizowanej diety online

  Do wyboru masz indywidualną dietę online w:

  Klikając w poszczególne pakiety możesz przeczytać, dla kogo są przeznaczone i kiedy warto z nich skorzystać. W moje ofercie znajdziesz zarówno krótko jak i długoterminową opiekę dietetyka online.

  Jak przebiega współpraca z dietetykiem online?

  Rozpoczniemy od godzinnej konsultacji online w trakcie, której będę mogła Cię poznać i wspólnie z Tobą ustalić zakres i cel działania. W wyjątkowych sytuacjach możliwe jest rozpoczęcie współpracy na bazie wypełnianego formularza.

  Po spotkaniu zazwyczaj proszę Cię o wykonanie badań i ewentualne uzupełnienie niezbędnych informacji. Zajrzyj do działu OFERTA i dowiedz się, w jakich przypadkach pomagam.

  Następnie, po dostarczeniu wszelkich materiałów, spersonalizowaną dietę online układam dla Ciebie w ciągu 14 dni roboczych i wysyłam e-mailowo.

  Jeśli nie potrzebujesz indywidualnej opieki to skorzystaj z gotowych jadłospisów dietetycznych. Szukasz inspiracji kulinarnej – przejrzyj ofertę moich e-booków!

  Nie czekaj dłużej – działaj!