Dietetyk przez Skype

Dietetyk przez Skype to wygodne rozwiązanie dla osób, które mają pytania dotyczące zdrowej diety. Bez wychodzenia z domu możesz porozmawiać ze specjalistą dietetykiem i wyjaśnić wszystkie swoje wątpliwości. Do dyspozycji masz konsultację online 30 lub 60 minutową. Przeczytaj, jak przygotować się do rozmowy.

Na skróty:

Dietetyk przez Skype

Dla kogo jest usługa dietetyk przez Skype?

Wideokonsultacja przez Skype/WhatsApp przeznaczona jest dla osób, które mają konkretne wątpliwości, pytania i chcą je zadać w czasie rozmowy. To także bardzo dobre uzupełnienie diety online i alternatywa dla spotkania osobistego w czasie pandemii, kiedy nie możemy zobaczyć się w Warszawie. W czasie jednorazowej rozmowy nie ma możliwości ustalenia złożonego programu żywieniowego, ale konsultacja jest dobrym wstępem do dłuższej współpracy.

Dietetyk przez Skype jest dla Ciebie, gdy:

  • korzystasz z diety online, ale chcesz zadać dodatkowe pytania;
  • stosujesz dietę FODMAP (przykładowa nazwa diety), ale nie wiesz czy wszystko robisz dobrze;
  • masz zespół jelita drażliwego i zastanawiasz się, jakie badania wykonać, by wykluczyć inne przyczyny dolegliwości,
  • obawiasz się spotkań osobistych w czasie pandemii.

Jednorazowa konsultacja z dietetykiem online nie jest dla Ciebie, gdy:

  • chcesz schudnąć 10-20-30 kg i potrzebujesz diety redukcyjnej;
  • właśnie dowiedziałaś się, że masz Hashimoto/insulinooporność i chcesz zmienić sposób żywienia.

W takiej sytuacji skuteczniejsza jest dłuższa opieka w postaci diety online lub wizyty osobiste, a rozmowy przez Skype/WhatsApp będą dodatkowym elementem współpracy. Widekonsultacje i konsultacje telefoniczne to rozwiązanie doraźne.

Podsumowaniem rozmowy zawsze są konkretne zalecenia, pierwsze kroki do zmiany nawyków żywieniowych i poprawy zdrowia.

Barbara Dąbrowska – opinie o dietetyku i diecie online na portalu Znany Lekarz

Jak przygotować się do rozmowy?

Zacznij do krótkiego maila na kontakt@barbaradabrowska.pl. W kilku zdaniach opisz jaki masz problem, jakiego rodzaju pomocy potrzebujesz. Wiadomość od Ciebie pozwoli mi zdecydować, czy korzystniejsza dla Ciebie będzie konsultacja przez Skype czy inna forma współpracy.

Zazwyczaj rozmowę poprzedza wypełnienie obszernego formularza diety online, który pozwala mi zebrać niezbędne informacje o stanie zdrowia, stylu życia, aktywności fizycznej itd. Często proszę także o przygotowanie 7 dniowego dzienniczka bieżącego notowania. Wszystkie niezbędne formularze wyślę do Ciebie drogą mailową. Ich uzupełnienie pozwala mi wstępnie rozpoznać problem i przygotować się do konsultacji, tak, byś mógł z niej wyciągnąć jak najwięcej.

W jakich problemach pomagam? Zapoznaj się z ofertą!

Dowiedz się więcej o zdrowej diecie! Przeczytaj najnowsze artykuły!

Cena konsultacji

Rozmowa może odbywać się za pośrednictwem komunikatora Skype lub WhatsApp (wideo lub głosowa). Jednak, jeśli wolisz po prostu porozmawiać przez telefon to daj znać! Widekonsultacja wymaga komputera z zainstalowanym komunikatorem Skype lub WhatsApp, mikrofonu i kamery (najczęściej wbudowane w laptopa).

Ważne informacje:

Ikona skype