Indywidualna dieta online bez wychodzenia z domu! Pomogę ci trwale zmienić nawyki żywieniowe i osiągnąć założony cel. Będziesz jeść smacznie i do syta! Współpraca przez internet opiera się o spersonalizowane jadłospisy oraz stały kontakt mailowy lub przez Skype. Poznaj pakiety diety online! To idealne rozwiązanie dla osób, które mieszkają poza granicami kraju lub nie mogą przyjechać na wizytę do dietetyka.

Na skróty:

Dieta online od dietetyka Barbary Dąbrowskiej

Zanim dowiesz się, jak odbywa się współpraca w ramach diety online z pewnością zechcesz się dowiedzieć kim jestem i jakie mam doświadczenie. Zapraszam do zapoznania się z zakładką O mnie i moim profilem na portalu Znany Lekarz.

Barbara Dąbrowska – opinie o dietetyku i diecie online na portalu Znany Lekarz

Dla kogo jest dieta online?

Pełnowartościowa opieka dietetyka dostępna jest również przez internet. Nie obawiaj się diety online! Jadłospisy zawsze układam osobiście, specjalnie dla Ciebie. Nie dostaniesz diety wygenerowanej automatycznie przez program. Możesz być pewna/pewien, że za każdym razem wszystkie działania będą dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Dieta online to idealne rozwiązanie dla tych z Was, którzy:

 • nie mają czasu na spotkania osobiste z dietetykiem,
 • mieszkają poza granicami kraju,
 • nie mają możliwości dojazdu do Warszawy,

Jeśli mimo to chcesz skutecznie, trwale i zdrowo zmienić nawyki żywieniowe pod opieką specjalisty ds. żywienia, dietetyk to czytaj dalej.

Zobacz, czym się zajmuję! Zapoznaj się z ofertą dietetyka

Dlaczego warto wybrać dietę online?

Dieta online pozwala na skorzystanie z profesjonalnej porady dietetyka połączonej z indywidualnym jadłospisem bez wychodzenia z domu. Dieta online:

 • jest wygodna,
 • to duża oszczędność czasu,
 • podobnie jak spotkania osobiste umożliwia swobodny kontakt z dietetykiem,
 • uwzględnia twoje upodobania i stan zdrowia.

Moje wieloletnie doświadczenie w pracy z Pacjentem pozwoliło mi na wypracowanie skutecznej formy współpracy przez internet. Pracuję w oparciu o tzw. naukę opartą o dowody i to ja dobieram dla Ciebie odpowiedni program żywieniowy. Oznacza to, że nie realizuję zleceń o charakterze: poproszę dietę ketogeniczną na 1200 kcal. Oddajesz się w ręce specjalisty, by w pełni móc skorzystać z mojej wiedzy.

Dieta online – czy każdy może stosować?

Jadłospis przygotuję dla wszystkich osób, które chcą zdrowo jeść. W zależności od celu może to być dieta odchudzająca, wegetariańska, wegańska, w chorobie Hashimoto czy insulinooporności. Dieta online dostępna jest także w przypadku chorób dietozależnych np. miażdżycy, dny moczanowej czy nadciśnienia. Zmiana nawyków poprawi jakość twojego życia i pozwoli z czasem ograniczyć niepokojące objawy.

Bardzo odpowiedzialnie podchodzę do swojej pracy, dlatego nie podejmują się ułożenia diety online dla osób w ostrych stanach chorobowych:

 • w czasie leczenia nowotworu,
 • z zaawansowaną niewydolnością nerek lub wątroby,
 • w niewyrównanej cukrzycy.

Jeśli twój przypadek będzie wymagał opieki osobistej we współpracy z lekarzem niezwłocznie cię o tym poinformuję!

Jak wygląda współpraca z dietetykiem online?

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą w ramach diety online napisz do mnie wiadomość na adres mailowy: kontakt@barbaradabrowska.pl. W odpowiedzi prześlę Ci wszystkie niezbędne dokumenty. Zobacz, jak przebiegają najważniejsze etapy współpracy!

 1. Współpracę zaczniemy od wypełnienia obszernego formularza, który pozwoli mi zdobyć o Tobie wszystkie niezbędne informacje (wywiad zdrowotny, upodobania kulinarne, styl życia).
 2. Informacje z formularza uzupełni 7-dniowe notowanie, tzw. dzienniczek bieżącego notowania, czyli mówiąc wprost zapis wszystkiego, co zjedliście i wypiliście.
 3. Na podstawie przesłanych materiałów wyznaczymy cel do osiągnięcia, a następnie przygotuję jadłospisy.
 4. W trakcie trwania diety będziemy mieli stały kontakt mailowy, umówimy się na regularne sprawozdania z kuracji, tak, abym mogła odpowiednio szybko reagować na wasze potrzeby.
 5. Po zakończeniu ścisłej współpracy wciąż będziemy w kontakcie. Jeśli będziesz potrzebować pomocy, odpowiedzi na dodatkowe pytania wystarczy do mnie napisać.

Do opieki dietetycznej podchodzę kompleksowo. Jeśli widzę taką potrzebę to proponuję dodatkowe badania laboratoryjne czy odpowiednią suplementację. W żaden sposób nie limituję kontaktu ze mną. W każdej chwili możesz do mnie napisać, a jeśli potrzebujesz dodatkowej konsultacji możesz wykupić także rozmowę przez Skype.

Jak notowanie pomoże Ci schudnąć? Prowadź dziennik diety!

Dieta online – w jaki sposób komponuję jadłospis?

Układając dietę dla Ciebie zawsze biorę pod uwagę szereg czynników. Jadłospis dopasowuję przede wszystkim do Twoich możliwości czasowych, logistycznych i finansowych. Staram się ekonomicznie planować wykorzystanie żywności, korzystam z produktów sezonowych, które w danym momencie roku są najtańsze.

Poza wyjątkowymi sytuacjami nie posługuję się tzw. „gramówką”, czyli rozpisywaniem produktów za pomocą masy. Ilości opisuję miarami domowymi, bo to pozwala na intuicyjną naukę wielkości porcji i zwiększa Twoje szanse na uniknięcie efektu jo-jo.

Przed rozpoczęciem współpracy często proszę o dosłanie wyników badań, by na ich podstawie opracować jadłospis. Nie wykluczam dużych grup produktów, eliminuję tylko to, co niezbędne ze względu na Twoje zdrowie. Jadłospisy diety online nie różnią się zatem od tych, które przygotowuję dla moich stacjonarnych Pacjentów.

Zwracam uwagę, by dieta była smaczne i prosta. Nie musisz rezygnować ze swoich ulubionych produktów!

Zobacz moje przepisy na blogu i ugotuj coś smacznego!

Dieta online – pakiety

Zapoznaj się z pakietami diety online! Pamiętaj, że do każdego z pakietów możesz dokupić dowolną ilość konsultacji z dietetykiem przez Skype!

Pakiet TYDZIEŃ ONLINE

Cena: 150 zł

 • Analiza nawyków żywieniowych.
 • Tygodniowy, indywidualny jadłospis.
 • Stały kontakt mailowy i telefoniczny.

Pakiet 2 TYGODNIE ONLINE

Cena: 250 zł

 • Analiza nawyków żywieniowych.
 • 2 tygodniowy, indywidualny jadłospis.
 • Stały kontakt mailowy i telefoniczny.

Pakiet 4 TYGODNIE ONLINE

Cena: 300 zł

 • Analiza nawyków żywieniowych.
 • 4 tygodniowy, indywidualny jadłospis.
 • Stały kontakt mailowy i telefoniczny.

Pakiet 4 TYGODNIE ONLINE PLUS

Cena: 350 zł

 • Analiza nawyków żywieniowych.
 • 4 tygodniowy, indywidualny jadłospis.
 • Stały kontakt mailowy i telefoniczny.
 • Godzinna konsultacja przez Skype/telefon.

Ważne informacje:

Dietę online można zamówić także na prezent (wystawiam kupon prezentowy)

Dieta online na prezent - kupon prezentowyDieta online na prezent

 

Ikona dieta online