fbpx

  Konsultacje online

  Konsultacje online

  Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

  Konsultacje online pozwalają bez wychodzenia z domu skorzystać z osobistego spotkania z dietetykiem. To wygoda forma współpracy, szczególnie w czasie pandemii.

  Mimo tego, że czasem dzielą nas tysiące kilometrów to dzięki nowoczesnym komunikatorom możesz skorzystać z pełnowartościowej opieki dietetycznej.

  Dlaczego warto skorzystać z telekonsultacji?

  Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom oferuję Ci konsultacje online przy pomocy różnego rodzaju komunikatorów. W czasie rozmów z podopiecznymi korzystam z:

  • Skype
  • WhatsApp
  • telefonu

  To Ty wybierasz, z którego komunikatora wygodniej jest Ci skorzystać. Dzięki współpracy przez internet możesz swobodnie porozmawiać ze mną siedząc na swojej własnej kanapie. Będziemy się widzieć, ale nie będziesz musiała/ł się nigdzie przemieszczać.

  W jakiej sytuacji warto skorzystać z konsultacji online?

  Oferuję Ci godzinne lub półgodzinne telekonsultacje. Na konsultację wstępną, dzięki której uzyskam wszystkie niezbędne informacje o Tobie i przeprowadzę wywiad dotyczące stylu życia, żywienia i zdrowia potrzebujemy 60 minut.

  Na wizyty kontrole w czasie spersonalizowanej diety online poświęcam zazwyczaj 30 minut.

  Przeczytaj więcej o konsultacji online (60 minut) lub konsultacji online (30 minut).

  Konsultacje online mogą mieć charakter jednorazowy i służyć edukacji żywieniowej lub rozpoczynać cykl spotkań połączony ze spersonalizowaną dietą online.

  Konsultacje online – jak rozpocząć współpracę?

  1. Korzystając z mojego sklepu internetowego wykup konsultację online (60 minut) lub konsultację online (30 minut). Uwaga, przed zakupem zapoznaj się z opisem konsultacji.
  2. W odpowiedzi na Twój zakup skontaktuję się z Tobą drogą e-mailową lub telefoniczną w celu ustaleniu terminu spotkania.
  3. Czas oczekiwania na termin spotkania wynosi od kilku dni do kilku tygodni.
  4. W wyznaczonym terminie kontaktuję się z Tobą przy pomocy ustalonego wcześniej komunikatora i tym samym rozpoczynamy przygodę ze zmianą nawyków żywieniowych.

  Do zobaczenia na konsultacji online!