Pozytywna Dietetyka w Radiu Kapitał

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu
Pozytywna Dietetyka w audycji Elektroniczne Hipotezy w Radiu Kapitał
1000 700 Barbara Dąbrowska-Górska

To miał być tekst, w którym udostępniam Wam nagranie audycji radiowej o Pozytywnej Dietetyce, a jednak wyszło zupełnie inaczej, aż chciałoby się dodać „jak zwykle”. Okazało się, że to wpis o inspiracji, o tym, jak dobre relacje pobudzają do działania.

Mój mąż-niemąż od zawsze kochał muzykę i był to jeden z aspektów (poza miliardem innych), który Nas połączył. Jednak życie potoczyło się tak, że pasja muzyczna Adama przez lata pozostawała w uśpieniu. Mogła się obudzić dopiero wtedy, kiedy się spotkaliśmy i zbudowaliśmy bezpieczną przestrzeń do tego, żeby móc się rozwijać. Według mnie to jedna z najpiękniejszych cech dobrego związku.

Z tego przebudzenia zrodziły się ciekawe projekty, sety dj-skie i audycja „Elektroniczne Hipotezy” w niezależnym Radiu Kapitał, w którym liczy się kapitał ludzki, a nie ten monetarny. Towarzyszyłam Adamowi w tej drodze od samego początku, wspierając Go zza kotary w czasie audycji live, czy zza ściany, gdy nagrywał w domu, w czasie kwarantanny.

Jest pomysł!

Jakiś czas temu mój dj Adam rzucił hasło, że może nagralibyśmy audycję wspólnie, mogłabym opowiedzieć w niej o swojej (naszej – mojej i Twojej także!) Pozytywnej Dietetyce. Szczerze? Pomysł nie chwycił od razu, bo czas nie był najlepszy, dużo zawirowań związanych z życiem zawodowym, zmęczenie, kiepski nastrój. Tak, mimo tego, że wierzę w to, co mówię, mi również czasem się nie chce.

Nagrywamy…

Dojrzewałam do tego ładnych parę tygodni, aż któregoś dni usiadłam i spisałam plan audycji, wybrałam muzykę i ruszyło…W kolejny weekend, na podłodze własnego mieszkania, siedząc „po turecku” na poduszkach, nagraliśmy audycję „Elektroniczne Hipotezy” o Pozytywnej Dietetyce.

Domowe studio Adama i Basi
Domowe studio 🙂

Nie będę ukrywać, mimo tego, że znamy się z Adamem „na pamięć” to oboje byliśmy lekko zestresowani, ale napięcie szybko ustąpiło i zrobiło miejsce dla pasji oraz dobrej zabawy.

Efekt „po” 🙂

W trakcie montowania audycji Adam miał takie roześmiane oczy i śmiał się w głos. Co chwilę, powtarzał, że jest ze mnie taki dumny. To był pierwszy strzał sił i inspiracji, a drugi…drugi pojawił się, gdy audycja została wyemitowana na antenie Radia Kapitał.

Wiadomości, które od Was spływały były pełne ciepła i dodały mi powera, by cisnąć dalej. Dzięki audycji wreszcie ruszyłam z książką o Pozytywnej Dietetyce. Nie wydarzyłoby się to gdybyśmy nie nagrali audycji, gdyby Adam nie zmotywował mnie do mówienia, gdybym nie otrzymała Waszych maili, których najlepszym podsumowaniem będzie ten cytat z jednej z wiadomości:

Postanowiłam zachęcić siebie i dać sobie jeszcze raz szansę!

Dlatego udostępniam Wam nagranie audycji „Elektroniczne Hipotezy” z moim gościnnym udziałem. Mam nadzieję, że jeszcze niejedna szansa przed Wami.

Zdjęcie okładkowe: Eric Nopanen/Unsplash

Wpis jest częścią akcji Pozytywna Dietetyka

Logo akcji Pozytywna Dietetyka prowadzonej przez Barbarę Dąbrowską

Jestem pewna, że zainteresuje Cię także:

Autor

Barbara Dąbrowska-Górska

Dietetyk z powołania, z wyższym wykształceniem żywieniowym! Praca z Pacjentami daje mi ogromną satysfakcję. Wiem, że mam swój udział w dłuższym i lepszym życiu moich podopiecznych! Na co dzień piszę także bloga eksperckiego. Stworzyłam Pozytywną Dietetykę, pomagam odzyskać zdrową relację z ciałem. Napisz do mnie na adres e-mailowy: kontakt@barbaradabrowska.pl. Chcesz skorzystać z mojej pomocy? Zamów indywidualną dietę online. Umów się na konsultację online. Kup gotowe jadłospisy.

Wszystkie posty autora: Barbara Dąbrowska-Górska

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.